KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 15989320
nr 1598 9320
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 16/50,1994. Bladets mått: 43x36 cm, yttermått inklusive ram: 58x49 cm
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:05:37
15/2 11:11:02